YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bulduğu parayı kulübe bağışladı
Bulduğu parayı kulübe bağışladı
26 Kasım 2010 16:30
Sokakta bulduğu parayı, amatör kulübe bağışladı

Ardahan'da mandıracılık yapan bir esnaf, 1 ay önce sokakta bulduğu bin liranın sahibi çıkmayınca parayı maddi sıkıntı içindeki 23 Şubatspor Kulübü'ne bağışladı.
       

Kongre Caddesi üzerinde esnaflık yapan Erol Kayatürk, merkezde bulunan PTT şubesinden çıkışta yerde bir miktar para buldu. Bir süre çevrede parasını kaybeden olup olmadığını soran Kayatürk, herhangi bir sonuç alamadı. Basın aracılığıyla parayı kaybeden vatandaşa çağrıda bulunan Kayatürk, parasını kaybeden vatandaşı, mandıracılık yaptığı işyerine bekledi. Ancak aradan 1 ay geçmesine rağmen parayı sahiplenen olmadı.
       

Bunun üzerine Kayatürk, 3 lige çıkmak için Ardahan'ı temsil eden tek takım olan  23 Şubatspor Kulübüne parayı bağışladı. Maddi sıkıntılar nedeniyle bazı deplasman maçlarına gidemeyen 23 Şubatspor Kulübü bu hafta Ağrı'da oynayacağı deplasman maçına bu parayla gidecek. Bağışlanan paranın kendilerine can simidi gibi geldiğini söyleyen Kulüp Başkanı Müjdat Bölük, bu davranışı nedeniyle Kayatürk'e teşekkür etti.

Kulüp Antrenörü Özgür Hamza Küçük ise, bu hafta Ağrı'da yapacakları 3 lig terfi maçına bağışlanan bu parayla gideceklerini ifade ederek, Ardahan'ı 3 lig de temsil etmek için çabaladıklarını kaydetti. CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler