YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bugün havalar nasıl olacak?
Bugün havalar nasıl olacak?
05 Kasım 2013 08:47
Yapılan son değerlendirmelere göre; Kıyı Ege ve Adana'nın doğu ilçeleri ile Malatya çevrelerinin kısa süreli sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Kıyı Ege, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Adana'nın doğu ilçeleri ile Malatya çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve gece saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Bursa ve Bilecik çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın batısı ile Kıyı Ege'de kuvvetli olarak (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Parçalı bulutlu 21
İstanbul: Parçalı bulutlu 21
İzmir: Parçalı yer yer çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak yağışlı 18
Adana: Parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde doğu ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 27
Antalya: Parçalı yer yer çok bulutlu 22
Samsun: Parçalı bulutlu 20
Trabzon: Parçalı bulutlu 22
Erzurum: Parçalı bulutlu 15
Diyarbakır: Parçalı bulutlu 22

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler