YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bugün havalar nasıl olacak? (06.11.2014)
Bugün havalar nasıl olacak? (06.11.2014)
06 Kasım 2014 08:44
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, yurtta yağış beklenirken, hava sıcaklığının Marmara ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; ülke genelinde yağış beklenmezken, Marmara’nın batı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer buzlanma ve don olayı ile birlikte Marmara, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’da pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının; Marmara ve doğu bölgelerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın ise, değişik yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde pus ve sis hadisesi ile birlikte yer yer hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor. 15
İstanbul: Az bulutlu ve açık, sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli 18
İzmir: Az bulutlu ve açık 21
Adana: Az bulutlu ve açık 24
Antalya: Az bulutlu ve açık 23
Samsun: Az bulutlu ve açık 19
Trabzon: Az bulutlu ve açık 18
Erzurum: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. 6
Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 17

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler