YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bugün hava nasıl olacak? (28.01.2014)
Bugün hava nasıl olacak? (28.01.2014)
28 Ocak 2015 08:39
Bugün hava nasıl olacak? Yağmur bekleniyor mu? Havalar soğuyacak mı? Kar yağışı bekleniyor mu? İşte İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, Trabzon, Erzurum ve Diyarbakır'ın bugünkü hava durumu.

Sabah ve gece saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı beklenirken Meteoroloji, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın batısı, Kıyı Ege, İç Anadolu'nun doğusu, Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı, Bursa, Yalova, Manisa, Mersin, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır, Muş ve Bingöl çevreleri ile öğle saatlerinde Adana'nın kuzey, gece saatlerinde Antalya'nın Kaş ve Kale ilçelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak, Kayseri, Sivas, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Kars, Ağrı, Muş, Bingöl, Erzincan ve Tunceli çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde Avrupa Yakası ile zamanla il geneli yağmur ve sağanak yağışlı.(12)

ANKARA: Parçalı, yer yer çok bulutlu.(7)

İZMİR: Çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı.(15)

ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde kuzey ilçeleri yağmur ve sağanak yağışlı.(19)

ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde Kaş ve Kale ilçeleri sağanak yağışlı.(16)

ESKİSEHİR: Parçalı bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli.(10)

TRABZON: Parçalı ve çok bulutlu.(13)

KARS: Az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde kar yağışlı.(-2)

MALATYA: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmurlu.(2)

DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus ve sisli.(13)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler