YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bu yıl tam 5 top kaptım"
"Bu yıl tam 5 top kaptım"
"Bu yıl tam 5 top kaptım"
23 Nisan 2008 / 17:29 Güncelleme: 25 Nisan 2008 / 00:00

Bugün 23  Nisan... Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan, Meclis Başkanı Köksal Toptan gibi bir çok isim, bakan ve lider koltuklarını geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bıraktı.


Biz de Kanal a  internet ekibi olarak geri kalmadık ve nacizane koltuklarımızı birer miniğe emanet ettik. Arkadaşımız Mehtap Aydın'ın yerine oturan ilkokul 4'üncü sınıf öğrencisi Feramus Kayacık duygularını şöyle dile getirdi.


"23 Nisanları seviyorum, babam çalıştığı için pek birlikte vakit geçiremiyoruz; ama bu günde babam ve annem tüm vakitlerini bana ve kardeşime ayırır bütün gün sevdiğimiz şeyleri yaparız. Altınpark'tan başlayan 23 Nisan konvoyuna her sene katılır, Melih Amca'nın bizim için doğıttığı oyuncaklardan alırız. Bu yıl tam 5 tane top kaptım. Geçen yıl hiç alamamıştım çok üzülmüştüm."


Minik Azize ise televizyon ekranlarında en çok üzüldüğü haberlerin trafik kazaları olduğunu ve kendi gibi küçük çocukların yaşamlarının yitirmesine çok üzüldüğünü söyledi. Televizyonda en çok görmek istediği şeyin Kemal Sunal filmi olduğun söyleyen Azize de 23 Nisan konvuyundan tam 3 top kapmış olmanın sevinciyle arkadaşımız Zehra Bekar'ın koltuğuna kuruldu.


KANAL A İNTERNET EKİBİ OLARAK TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLUYORUZ VE BU GÜZEL FOTOĞRAFLARI SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler