YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu video tıklanma rekorları kırıyor
Türkiye’de sosyal paylaşım sitelerine düşen bir video adeta tıklanma rekorları kırdı. Elinde civciv yemi bulunan bir çocuk ve ardı sıra yemin peşinde koşuşturan civcivler hem güldürdü hem düşündürdü.
Bu video tıklanma rekorları kırıyor
09 Mart 2013 / 10:19 Güncelleme: 09 Mart 2013 / 10:23

 

Urfa’da çekildiği tahmin edilen görüntülerde; yaklaşık 5-6 yaşlarında bir çocuk ile onlarca civciv arasında yaşanan kovalamaca dikkat çekiyor. İçerisinde civciv yemi bulunan bir torba ile civciv, tavuk ve horozlar tarafından kovalanan küçük çocuğun görüntüsü hem güldürdü hem düşündürdü.
 
Torbayı çocuğa verenler merak konusu oldu
 
Onlarca civciv, tavuk ve horozun yem için peşi sıra kovaladığı küçük çocuk, uzun süre korku ve dehşet içerisinde çığlıklar atarak kaçmaya çalışıyor. Küçük çocuğun çığlıkları ve ağlayarak kaçışı elindeki poşeti yere atmasıyla son buluyor. Civcivler yeme yönelirken küçük çocukta nihayet rahat bir nefes alıyor.
 
Öte yandan, küçük çocuğun eline yemi kimin ne amaçla verdiği bilinmiyor ancak yaşanan olayda küçük çocuğun büyük korku panik yaşadığı dikkat çekiyor. Web sitelerinde paylaşılan videoyu çeken kişilere küçük çocuğa eziyet edildiği düşüncesiyle yoğun eleştiri aldığı gözlendi.

İşte tıklanma rekorları kıran o video:

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler