YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bu psikopat keşke, kendini öldürseydi"
"Bu psikopat keşke, kendini öldürseydi"
10 Ekim 2014 19:15
Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren Cem Garipoğlu cezaevinde kendini asarak intihar etti. Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut’un Şubat ayında yazdığı kitapta “Bu psikopat keşke kendini öldürseydi...” ifadesi yer alıyor.

Münevver'in babası Süreyya Karabulut, geçtiğimiz Şubat ayında, vahşetin ardından yaşadıklarını ve düşüncelerini "Körebe: Kızım Münevver" isimli bir kitapta kaleme almıştı. Karabulut, kitabında Cem Garipoğlu'nun yengesi Ayfer Garipoğlu'yla yaptığı görüşmeleri de kitabına ekledi. Garipoğlu, "Cem keşke kendini öldürseydi" demişti.

İşte kitapta geçen o ifadeler:

"(...) Bir görüşmemizde A. Garipoğlu bana 'Sana 5 bin lira para göndereceğim, Münevver'in adına mevlit okut' dedi. Ben de nasıl olduysa 'peki' demiş bulundum. Bazen sonradan içinizi rahatsız eden ama o an gaflete düşüp 'olur' dediğiniz anlar olur ya, tam böyleydi durum. Birkaç gün sonra şoförüyle zarf içinde 5 bin lira para gönderdi. Parayı Münevver adına Diyanet Vakfı'na bağışladım. (...) Ayfer Garipoğlu, tazminat davasının sonuçlanmasına yakın beni aramaya başladı. Garipoğlu ailesinin darmadağın olduğunu, çok zor şartlar altında yaşadığını söyledi. Cem'le ilgili de 'Bu psikopat keşke kendini öldürseydi...' dedi. Kocasının suçsuz olduğunu söylüyordu. Ama Hayyam'ın suçlu olduğu tescillenmişti zaten."

19:32
 // timuçin
Aklıma kurtlar vadisindeki kimlik değiştirme senaryoları geldi:)...
10 Ekim 2014 19:32
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler