YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu kadar da olmaz!
Kavşaklara yerleştirilen MOBESE kameralarına takılan saç-baş yolduran kaza görüntülerinin adresi bu defa Sivas...
Bu kadar da olmaz!
17 Ağustos 2010 / 13:38 Güncelleme: 17 Ağustos 2010 / 13:53

Sivas'ta kentin çeşitli kavşaklarında meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazalar, Sivas Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kent Güvenlik Yönetim Sistemi'ne ait Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarına yansıdı.  


 

Kameralara yansıyan ilk görüntüde Barboros Bulvarı üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşlara otomobil çarpıyor. İkinci kaza görüntüsünde ise karşıya geçmek isteyen vatandaşlara motosiklet çarpıyor. MOBESE'lere yansıyan bir diğer kaza görüntüsünde ise kentin işlek caddesi olan Atatürk Caddesi'nde yaya geçidini kullanmayan vatandaşın karşıdan karşıya geçerken halk otobüsü çarpıyor. Otobüs altında kalmaktan son anda kurtulan vatandaş ayağından yaralanıyor. Diğer bir kamera görüntüsü ise Kayseri Caddesi Otogar önünde virajı alamayan kamyonun devrilmesi. Bu kazada ölen yada yaralanan olmuyor.

Başka bir kaza ise 50. yıl kavşağında kırmızı ihlali sonucu meydana geliyor. Kaza sonrası iki aracın sürücüsü de tartışmaya başlıyor. Son kaza görüntüsü ise 4 İşletme kavşağında tanker ile ticari taksi çarpışıyor. Kaza sonrası sürücülerin tartışmaları da kameralara yansıyor.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler