YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu da köpek dayanışması
İnsanların sahip çıkmadığı yaralı köpeğin başında saatlerce nöbet tuttu. Çarpmanın etkisiyle olay yerinde can veren yaralı köpeği yoldan geçenler umursamazken o terk edilen köpeğe sahip çıkarak insanlara insanlık dersi verdi...
Bu da köpek dayanışması
19 Ocak 2010 / 15:37 Güncelleme: 19 Ocak 2010 / 15:51

Muğla-Marmaris karayolu üzerinde meydana gelen kaza yürükleri burktu. İnsanların en yakın dostu olarak bilinen köpek, bir sürücü tarafından çarpılarak yola terk edildi.

İnsanın çarpıp terk ettiği köpeği bir başka köpek sahiplendi.

Ula ilçesi çıkışından Muğla istikametine seyir halinde olan bir sürücü, cins av köpeğini yolun ortasında çarptı. Köpek çarpmanın etkisi ile olay yerinde can verdi. Yol kenarında işletmecilik yapan bir vatandaş, av köpeğini bir gün önce 3 bin 500 liraya almak istediğini belirtti.

Aracın çarptığı köpek yolun kenarında dururken, yoldan geçen sürücüler olayı görmemezlikten gelerek yollarına devam ettiler. Av köpeği ile birlikte gezen Sibirya Kurdu ölen av köpeğini koklayarak, etrafında dönerek yanına kimseyi yaklaştırmadı. Av köpeğinin başında yaklaşık bir saat nöbet tutan Sibirya Kurdu, insanların terk ettiği köpeğe sahip çıkarak insanlık dersi verdi.


 

haberi görüntüleyen kişi sibirya kurdu kadar olamamış mı?
 // kim olduğum önemli değil
bu haberi yayın yapmaktan asıl kendi utanmalı. "yoldan geçen sürücüler olayı görmemezlikten gelerek yollarına devam ettiler." diye yazıyorsun da sen yoldan geçen birisi olmuyormusun. yazıklar olsun...
19 Ocak 2010 17:14
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler