YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bozuk para kavgası kamerada!
Sakarya’nın Adapazarı İlçesi'nda otopark görevlisi ile Caddem Büfe’nin sahibi Yüksel Dere arasında çıkan bozuk para isteme tartışması güvenlik kameralarına yansıdı.
Bozuk para kavgası kamerada!
03 Nisan 2013 / 21:07 Güncelleme: 03 Nisan 2013 / 21:16

Güvenlik kamerası görüntülerinde işletme sahibi Yüksel Dere ile Kent otopark görevlisi arasında bozuk para isteme yüzünden çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Park 54 görevlisi Yüksel Dere’yi iterek, kafa attı. Aldığı darbe sonucu yere düşen Yüksel Dere ayağa kalkıp Park 54 görevlisiyle boğuşmaya başladı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle daha fazla büyümeden sonlanan tartışma sonrası Park 54 görevlisinden şikayetçi olduğunu belirten Yüksel Dere, “Benden bozuk para istememesini, bende de olmadığını söyledim, bunun üzerine üstüme yürüyerek hakaret ve küfür eden Park 54 görevlisi önce beni itekledi daha sonrada kafa attı. Ben bu konunun peşini bırakmayacağımı söyledim ve mahkeme aracılığıyla hakkımı arayacağım. Ben ve esnafların tamamı bu durumdan uzun süredir şikayetçiyiz ve bu olayların sonlanmasını istiyoruz. Burada çalışan personeller hem müşterilere hem de esnaflara sürekli kötü davranıyor” dedi.
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kent Otopark İşletmeciliği A.Ş. Yetkilisi Latif Yücel, “Bizim esnaflarla ya da gelen müşterilerimizle personelimiz arasında sözlü tartışma dahi olamaz. Şirkette yaptığımız her toplantıda en öncelikli konumuz budur. Bizler bu sistemi Sakarya’da yaşayan insanların rahatlığı için kurduk. Şirket olarak bu tarz kavga gibi durumlara toleransımız kesinlikle yoktur ve biz bu konuyu büyütmek istemiyoruz. Ancak haksız yere de kimseyi ekmeğinden edemeyiz. Güvenlik kamerası kayıtlarında da belli olduğu üzere personelimiz hiç bir şey söylemeden dükkanın önünden geçip giderken işletme sahibi arkadaşımızın söylediği bir söz yüzünden geri döndüğünü görüyoruz. Bu konuyla ilgili olarak daha fazla açıklama yapmamız doğru değil çünkü konu Adliye’ye intikal etti ve biz mahkeme sonuçlarını kesinlikle dikkate alacağız” ifadelerini kullandı.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler