YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Boyun kısa"dediler, böyle oldu!
"Boyun kısa"dediler, böyle oldu!
02 Şubat 2010 11:43
Arkadaşlarının "boyun kısa"dediği vatandaş, ameliyatla boyunu 8 santimetre uzattı

Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde arkadaşlarının kendisiyle kısa boylu olduğu için dalga geçtiğini söyleyen bir vatandaş ameliyat ile boyunu 8 santimetre uzattırdı.  

Ankara'da yaşayan Ferhat Kazar isimli bir hasta gazete haberinden yola çıkarak boyunu uzatmak amacı ile ameliyat olmak için Antalya'nın Korkuteli İlçesi'ne geldi. Özel Medi Yaşam Hastanesi'ne başvuran Kazar,  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Levent Arıcan tarafından yapılan operasyon ile boyunu 8 santimetre uzattırdı.   

Vücudunda şekil bozukluğu olduğunu ve boyunun kısa olması nedeniyle psikolojisi bozulduğunu söyleyen Kazar, "Ankara'daki arkadaşlarım kısa boyluyum diye benimle dalga geçiyorlardı. Ameliyatın sonrası boyum uzayınca arkadaşlarımın dilinden düştüm. Şu an  çok rahatım. Boyumun kısa olması, kendime olan güvenimi olumsuz etkiliyordu. Ameliyat sonrası boyum uzayınca kendime olan güvenim arttı. Yeni halimi gören arkadaşlarım, sonuç karşısında çok mutlu oldu. Size göre garip gelebilir ama birden 8 santim uzamak çok güzel bir duygu" dedi.  

Op. Dr. Levent Arıcan ise, "Uyguladığımız özel bir teknikle ameliyat sonrası hastanın bacaklarındaki eğrilikleri tamamen düzelttik. Daha sonra da boy uzatma tekniklerinden hastamıza uygun olanını seçerek, çivi üzerinden uzatma yöntemi ile Ferhat'ı  her iki bacağından 8 santim uzatmayı başardık. Bu tedavi yaklaşık dört ay sürdü. İki aylık bir rehabilitasyon sürecinin ardından hasta istenilen boya ulaştı."diye konuştu.
İHA

insanları kandırmayın
 // Ahmet Baykal
evet arkadaşlar bu haber tamamen yalan adamın boyu zaten uzundu bir bacagı kısaydı sadece onu uzattırdı ama sanki iki bacagınıda uzattırmış gibi haber yapıldı tamamen yalan bi haberdir.......
29 Mayıs 2010 17:53
HABERİ KALDIRIMISINIZ...!
 // ferhat kazar
BEN FERHAT KAZAR SİZDEN RİCAM HABERİ KALDIRIRMISINIZ....BU HABER YÜZÜZNDEN HAYATIM ALT ÜST OLDU YAA NERDEN RÖPORTAJ YAPTIM LANET OLSUN....!BÜTÜN OLANAKLARIM BU HABER YUZUNDEN KESILDI....YETER ARTIK MİLLET CEFA SURDU BEN CEREMESINI FAZLASIYlA CEKTIM SİZNDEN RİCA EDİYORUM HABERI KALDIRIN..!...
12 Mayıs 2010 17:19
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler