YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Boğazını keserek öldürdüler...
Boğazını keserek öldürdüler...
02 Ekim 2009 15:20
Bu haber insanın kanını donduracak cinsten... Tartışmalı oldukları genci pikniğe çağırıp boğazını kestiler...

Çorum'da arkadaşları ile parkta piknik yapan 18 yaşındaki genç, boğazı kesilerek öldürüldü. Olayda bir kişi de ağır yaralandı.

 

 

 

 

Olay, dün akşam saatlerinde Kale Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerindeki bir parkta meydana geldi. Evlerinden getirdikleri semaver ve yiyeceklerle Tarihi Çorum Kalesi'nin arka tarafındaki parkta piknik yapan Ü.Ş (19), L.İ (20), Y.D (19) ve R.T (18), daha önceden aralarında küfürlü tartışma yaşadıkları mahalle arkadaşları Emre Fişkin (18) ve Mustafa Dağ'ı da (19) parka çağırdı. Bir süre parktaki kamarada piknik yapan gençler arasında daha önceki olaydan dolayı tartışma yaşandı.

 

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ü.Ş ve L.İ, Emre Pişkin ile Mustafa Dağ'a darp ettikten sonra bıçakladı. Bıçakla boğazı kesilen Emre Fişkin, kaçarak parktan uzaklaşmaya çalıştı. Fişkin, parkın 100 metre ilerisindeki bir marketin önünde yere yığıldı. Arkadaşı Mustafa Dağ ise sırtından bıçaklandı. Ağır yaralanan gençler, ambulansla Çorum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 18 yaşındaki Emre Fişkin, yolda hayatını kaybetti.

Olayın ardından bölgede geniş çaplı araştırma başlatan Çorum İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 4 kişiyi gözaltına aldı. Parka gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri ise çevreden delil topladı. Gençlerin piknikte kullandığı malzemeler de tek tek inceledi. Polis tarafından gözaltına alınan Ü.Ş, L.İ, Y.D. ve R.T. isimli gençler Emniyet'teki sorgularının ardından adli makamlara sevk edildi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler