YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bodrum'da otel yangını: 1 ölü
Bodrum'da otelde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Bodrum kaymakamı çıkan yangında 1 kişinin öldüğünü, 11 kişinin de yaralandığını söyledi.
Bodrum'da otel yangını: 1 ölü
02 Mayıs 2010 / 07:43 Güncelleme: 02 Mayıs 2010 / 07:58

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 3 katlı bir otelde çıkan yangında otelin tamamen yandığı ve yangında çok sayıda kişinin hastanelere kaldırıldığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Bodrum'da bulunan Barlar Sokağı'ndaki 3 katlı Baraz Otel'de bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen söndürülemedi.

Yangında, ilk tespitlere göre otelde müşteri olarak kalan çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar ilçedeki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Yetkililer, yangının sürdüğüne işaret ederek, ''Olay esnasında otelde kaç kişinin bulunduğu henüz bilinmiyor. Bir süre sonra olayla ilgili ayrıntılar ortaya çıkacak. İtfaiye ekipleri öncelikle yangını kontrol altına almaya çalışıyorlar'' dedi.

Bu arada, yangının çıktığı sokağın giriş ve çıkışının polis ekiplerince kapatıldığı ve ilçedeki özel hastanelere ait ambulansların da otelin bulunduğu yere yönlendirildiği bildirildi.

KAYMAKAM: 1 ÖLÜ, 11 YARALI

Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir, ilçedeki 3 katlı bir otelde çıkan yangında ilk tespitlere göre 1 kişinin öldüğünü, 1'i ağır 11 kişinin yaralandığını bildirdi.

Bodrum'da bulunan Barlar sokağındaki 3 katlı Baraz Otel'de bilinmeyen nedenle çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Yangının kontrol altına alınmasının ardından oteldeki odalara giren itfaiye, sağlık ve polis ekipleri, odalarda bulunan müşterileri dumandan etkilenmemesi için maskeler yardımıyla otelden çıkararak hastanelere sevk etti.
AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler