YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bodrum'da kaza anları MOBESE'de
Bodrum'da kaza anları MOBESE'de
06 Şubat 2013 17:21
Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana gelen kazalar mobese kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Bodrum ilçe merkezinde bulunan Mobese kameralarınca görüntülenen kazaların saniye saniye görüntülendi. Özellikle lise kavşağında meydana geldiği görülüyor.

Lise kavşağında ışıklarda bekleyen bir motosiklet sürücüsünün yeşil ışık yanmadan yola çıkması sonucu karşı taraftan gelen bir araçla çarpışması mobese kameralarına yansıyor. Yine lise kavşağında meydana gelen bir kazada araç sürücüsünün ışık yanmadan yola erken çıkması sonucu kavşaktan çıkan bir araca yandan çarpması görülüyor. Garajaltı kavşağında meydana gelen başka bir kazada bir aracın minibüse çarpma anı ve minibüsün yan devrilerek direğe çarpması yer alıyor.

Öte yandan Bodrum’da meydana gelen kazaların çoğunun aşırı hız, alkol, ışık ihlalleri ve dikkatsizlikten meydana geldiği görülüyor. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünden alınan verilere göre 2012 yılı içerisinde 288 kaza meydana gelirken kazalarda 354 kişi yaralandı. 307 maddi hasarlı kazanın meydana geldiği ilçede 14.744 araç trafik ekiplerince kontrol edilirken 1 milyon 620 bin TL’de para cezası uygulandı. Ayrıca kontrol edilen 17.bin araçtan 200 bini trafikten men edildi.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler