YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Birbirleriyle elti-bacanak oldular
Birbirleriyle elti-bacanak oldular
26 Eylül 2010 13:56
Çanakale'de yaşayan iki kız kardeş ile iki erkek kardeş dünyaevine girerek birbirlerine elti ve bacanak oldular.

Çanakkale'de yaşayan iki kız kardeş, iki erkek kardeşle dünya evine girdi.

Çanakkaleli Meral Uçar (25), Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde öğrenim gördüğü sırada, sınıf arkadaşı Serhat Gökçe (25) ile tanıştı. Okul yıllarında arkadaşlık yapan gençler, mezuniyetin ardından ayrıldı.

Meral Uçar, bir süre sonra Ankara'ya gidip, mesleğini sürdürme kararı aldı. Bu sırada Serhat Gökçe de vatani görevini yapmak için Ankara'ya geldi. Bu fırsattan yararlanan Uçar ve Gökçe, arkadaşlıklarını yeniden sürdürdü. Gökçe'nin askerliğini tamamlamasının ardından, gençler evlenme kararı alıp, durumu ailelerine bildirdi.

Gençlerin arkadaşlık yaptığı sırada, Meral Uçar'ın Ezine Kaymakamlığı Yazıişleri Müdürlüğünde görev yapan kız kardeşi Nihan Uçar (27) ile Eczacı Serhat Gökçe'nin erkek kardeşi mühendis Serkan Gökçe (31) de tanışma fırsatı buldu.

İlk evlenme kararı alan Meral Uçar ve Serhat Gökçe'nin ardından, Nihan Uçar ile Serkan Gökçe'nin de evlenme isteği aileler için sürpriz oldu.
 Aileler bunun üzerine kardeşlerin tek düğünde dünya evine girmesi kararı aldı. Çanakkale'de bir balık lokantasında düzenlenen ''çifte düğüne'' çok sayıda davetli katıldı.
 Gelin ve damatlar ortak yaptıkları açıklamada, mutlu olduklarını dile getirdi.
AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler