YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir kayıp çocuk daha...
Bir kayıp çocuk daha...
02 Şubat 2010 13:55
Üst üste gelen kayıp çocuk haberlerine bir yenisi daha eklendi... Gaziantep'te bir baba 4 yaşındaki çocuğunun kaçırıldığını öne sürdü....

Gaziantep'in merkeze bağlı Şahinbey ilçesi, Nuri Pazarbaşı, Karababa sokağında ikamet eden Recep Şen, 4 yaşındaki kızı Aliye Gülsultan Şen'in kaçırıldığını iddia etti.

Kızının dün saat üç sıralarında ninesinin evinden bakkala gitmek için çıktığını söyleyen Baba Şen, "Bakkala gittikten sonra kızımı bir daha gören olmamış. Kızım bakkalın olduğu sokağı iyi bilir ve çevrede kendisini herkes tanır. Kimsesiz ve yalnızım. Bana yardım edin. Ben 40 yaşımdan sonra baba oldum. Her insan ve her baba gibi yüreğim yanıyor. Eşim şuanda evde baygın halde kriz içerisinde yatıyor. Lütfen bana yardımcı olun. Tek umudum iyi niyetli dürüst insanlarını kızımı görünce bana haber vermeleri" dedi.

Kızının kaçırıldığını iddia eden Recep Şen, "Benim düşmanım ve kimseyle alıp veremediğim bir konu da yok. Bu olay benle ya da ailemle alakalı bir konu değil. Bu iş birtakım menfaatçi ve çıkarcı insanların işidir. Bu olayın bizimle alakası yok. Kızım kesinlikle kaçırıldı. Çünkü kızımız bizim sözümüzden çıkmaz ve bizim söylemediğimiz bir şeyi yapmaz. Bakkalla evin arasında 10 metrelik bir mesafe var ve kendisini herkes bilir. Hatta bakkal kendisinin sokağa girdiğini bile görmüş. Ama ne olduysa o sokakta olmuş" diye konuştu.

Kayıp olan kızının fotoğrafını öpen Baba Recep Şen, kızını görenlerin 155 polis imdadı arayarak haber vermelerini istedi.

İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler