YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir dana alana cep telefonu ve koç bedava
Bir dana alana cep telefonu ve koç bedava
19 Ekim 2012 16:28
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi kurban pazarında kurbanlık satışlarında promosyon kampanyası başladı. Kampanyalarda Dana alana cep telefonu ve koç promosyon olarak veriliyor.

Deli Hakkı mevkiindeki kurban pazarında müşterilerini bekleyen satıcılar başlattıkları kampanyalarda bir dana alana bir danayı yine bir dana alana bir koçu bedava veriyor. Hatta bazı satıcılar kurbanlığın yanında cep telefonu da hediye ediyor. Kampanyalar bugün başladı.

Türkiye'nin çeşitli illerinde gelerek Ereğli'nin kurban pazarında çadır açan kurban satıcıları elleri boş dönmek için bu günden itibaren kampanyalara başladı. Bir satıcı dana alana bir dana bedava derken, başka bir satıcı da kurbanlık dananın yanında bir koç hediye veriyor. Elindeki hayvanları bitirmek isteyen başka bir satıcı ise cep telefonu promosyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Subaşı mevkiinde kurulu kurban pazarında peş peşe başlatılan kampanyalarla ellerindeki kurbanlıkları bitirmek isteyen satıcılar, fiyatlarında geçen yılla aynı olduğunu ifade ediyor.

Başlatılan kampanyaların sonuna kadar devam edeceği belirtilirken, Muş'tan getirdiği kurbanlıkları satmak için telefon kampanyası başlatan Yakup Yıldız, "Bir tosun alana cep telefonunu hediye ediyorum. Her tosuna bir telefon veriyoruz.Diğer arkadaşlar koç ve tosun veriyor. Biz de telefon veriyoruz" dedi.

Ereğli halkını kurbanlık almaya davet eden satıcılar, vatandaşları çeşitli kampanyalarla ağırlayacak.

CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler