YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir buzdolapları oldu, ne yapacaklarını şaşırdılar
Öğrenci evlerinin olmazsa olması 1980'lerden kalma eski bir buzdolabıdır. Onu eskiciden alıp eve getirdi mi tüm evi dayayıp döşemiş gibi rahat eder üniversiteli. İşte bu görüntülerde iyi kötü bir buzdolabı edinmeninin sevincini görüyoruz
Bir buzdolapları oldu, ne yapacaklarını şaşırdılar
29 Eylül 2009 / 18:27 Güncelleme: 29 Eylül 2009 / 19:17

MOBESE kameraları hep kaza, hep hırsızlık, hep cinayet kaydedecek değil ya. Bu sefer izleyenleri güldüren bir görüntü kaydetti.

Sivas'ta üniversite öğrencisi oldukları öğrenilen bir grup genç, yanlarında taşıdıkları buzdolabı ile akşam saatlerinde kentin en işlek caddesinde fotoğraf çektirip, yaptıkları birbirinden ilginç ve gülünç hareketler MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.  
 

Sivas Emniyet Müdürlüğü'nce uygulamaya konulan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kapsamında kentin çeşitli noktalarına konulan kameralara, birbirinden ilginç ve komik görüntüler yansımaya devam ediyor. Üniversite eğitimi için kente geldikleri belirtilen gençlerin, ev eşyalarını taşıdıkları sırada buzdolabı ile akşam saatlerinde şehrin en işlek caddesi olan İstasyon Caddesi'ndeki otobüs durağında fotoğraf çektirip yaptıkları birbirinden ilginç hareketler de bölgedeki MOBESE kameralarınca saniye saniye görüntülendi. Gençlerin birbirlerine sarılıp buzdolabının yanında poz vermeleri, içerisine girmeleri, üzerine çıkmaları, sarıldıkları buzdolabı ile değişik açılardan fotoğraf çektirmeleri, izleyenleri güldürüyor. Görüntülerde, gençler daha sonra buzdolabını otobüs durağının arkasındaki apartmanda kaldıkları eve taşıyor.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler