YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bıçaklı kavga kameralarda!
Kartal’da 1 kişinin öldüğü 6 kişinin de yaralandığı bar önündeki bıçaklı kavga dehşeti güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Bıçaklı kavga kameralarda!
02 Mayıs 2013 / 17:34 Güncelleme: 02 Mayıs 2013 / 17:47

Görüntülerde elindeki bıçakla dehşet saçan şahıs bir otomobile binip kaçarken, ölen Selçuk Küçük’ün ise yaralı bir şekilde ara sokaklara doğru gittiği görülüyor.  
 
Olay, dün akşam saat 20.00 sıralarında Kartal Yunus Mahallesi Sancaktepe Caddesi üzerinde bulunan barların bulunduğu sokakta meydana gelmişti. İddiaya göre; bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahıs, beraberinde iki arkadaşı ile daha önceden aralarında husumet olan bar çalışanları ile tartışmış ve tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olayda Selçuk Küçük isimli bir vatandaş hayatını kaybetmiş ve 6 kişi de yaralanmıştı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan görüntülerde, bar önünde toplanan bir grup, önce konuşmaya başlıyor. Bir arda kavgaya tutuşan taraflar, sopa ve bıçaklarla kavgaya tutuşuyor. Şahıslardan biri aldığı bıçak darbesiyle ara sokaklara doğru kaçıyor. Sopa ve sandalyelerin havada uçuştuğu kavgada taraflardan biri elindeki bıçakla dehşet saçarak daha sonra otomobile binerek bar önünden uzaklaşıyor.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler