YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Belediye Başkanı deveden böyle düştü
Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Karaçulha Beldesi’nde ilkokul ve ortaokul yaptırma yararına bu yıl 3.'sü düzenlenen deva güreşleri renkli görüntülere sahne olurken Belediye Başkanı Yusuf Çaylı deveden düştü.
Belediye Başkanı deveden böyle düştü
04 Şubat 2013 / 11:01 Güncelleme: 04 Şubat 2013 / 11:07

 

Karaçulha eski toptan sebze halindeki güreşler havanın da güzel olması nedeniyle adeta festivale dönüştü. Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, vatandaşların isteği üzerine güreşlerden önce devenin üzerine çıkarak arenayı turlamak istedi.
 
Başkan Çaylı'nın binmek istediği deveyi görevliler yere çötürdü ancak bu esnada deve bir anda kalkarak Çaylı'yı üzerinden attı. Başkan'ın deveden düşmesi bir anda herkesi panikletti ancak Belediye Başkanı Yusuf Çaylı olaydan yara almadan kurtuldu. Eşinin düştüğünü gören güreş ağası Şerife Çaylı gözyaşlarına hakim olamadı. Tatsız kazanın ardan Başkan eşi ile birlikte davul zurna eşliğinde yöresel halk oyunları gösterisi yaptı. Sağlık ekiplerinin kontrolünden de geçen Başkan Çaylı konuşmasında, “Bu yolda düşülürde kalkılırda. Halk için biz bu hizmetleri yapıyoruz. Deveye binmek var ata binmekte var. Sayın Başbakanımızda ata bindiğinde düşmüştü. Biz başbakanımızın izinden gidiyoruz” dedi.
 
İşte o görüntüler:
 
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler