YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bebeğin inanılmaz kurtuluşu
Bebeğin inanılmaz kurtuluşu
19 Kasım 2010 13:49
Mersin'de motorsikletle bayram ziyaretine giden aile karşı yönden gelen bir yolcu minibüsüyle çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle anne ve baba yola fırlarken, 3 aylık çocukları ise asfalt zeminde 10 metre sürüklendi. Hastaneye kaldırılan Yiğit bebeğin tedavisi

Mersin'de kaza yapan motorsiklette annesinin kucağından fırlayarak 10 metre sürüklenen 3 aylık bebek kurtuldu.  

Edinilen bilgiye göre kaza, Akbelen Bulvarı Anıttepe mevkiinde meydana geldi. Bekir Tarım (41), eşi Elif (39) ve 3 aylık oğlu Yiğit ile birlikte motorsikletle, bayram dolayısıyla akrabalarını ziyarete giderken, Berkan Günbatan yönetimindeki yolcu minibüsü ile çarpıştı. Kazada Bekir ve Elif Tarım çifti yere düşerken, annesinin kucağından fırlayan Yiğit bebek, asfalt zeminde yaklaşık 10 metre sürüklendi. Yaralı çift olay yerinde acılar içinde kıvranırken, çevredekiler kundağa sarılı durumdaki Yiğit bebeğin yardımına koştu.   

Çağrılan ambulansla Mersin Devlet Hastanesi'ne götürülen anne ve baba tedavi altına alınırken, Yiğit bebek, Mersin Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor. Anne Elif Tarım'ın sol kolunun kırıldığı, baba Bekir Tarım'ın ise beyin travması geçirdiği belirtildi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler