YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bayramiç'te tehlikli gerginlik
Bayramiç'te tehlikli gerginlik
26 Kasım 2009 09:26
Doğu kökenli vatandaşların yaşadığı mahalleye gelerek slogan attılar...

Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde dün yaşanan bıçaklama olayının ardından yaklaşık bin 500 kişi yürüyüş düzenledi. Kalabalık daha sonra ilçede yaşayan doğu kökenli vatandaşların yaşadığı mahalleye gelerek slogan attı. Güvenlik güçleri olayların büyümemesi için ilçede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Bayramiç'te dün gece saat 22.00 sıralarında bir tartışma esnasında doğu kökenli bir vatandaş Bayramiçli bir kişiyi bıçakladı. Bıçaklama olayından bir saat sonra yaklaşık bin 500 kişi ilçe merkezinde toplandı. Toplanan kalabalık daha sonra Bayramiç'te bulunan doğu kökenli vatandaşların bulunduğu mahalleye doğru yürüyüşe geçti.

Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, üzücü bir olayın yaşanmaması için jandarmadan da yardım istedi. Kalabalığın olay yaratmadan dağıtılması için Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü'nden de, çevik kuvvet ekipleri Bayramiç'e sevk edildi. Bayramiç Kaymakamı Şahin Arslan da olay yerine gelerek vatandaşları dağılmaları konusunda uyardı.

Kalabalık, Bayramiç Kaymakamı Şahin Arslan'ın konuşması ve çevik kuvvet ekipleri'nin ilçeye gelmesinin ardından dağıldı

tehlikeli oyun
 // açılım
yazık kardeş abaza,lac,boşnak,kürt, alevi vs. yalkları açılım oyunuyla birlikte parçalanmak isteniyor oyuna gelmeyelim hepimiz kardeşiz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
26 Kasım 2009 22:47
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler