YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başörtülü öğretmeni darp eden zanlıdan şok ifade!
Önceki gün Antalya'da bir bayan öğretmene başörtülü olduğu gerekçesiyle sokak ortasında saldıran ve dün yakalanan zanlının ilk ifadesi alındı. Zanlı eylemin canı sıkıldığı için yaptığını söyledi.
Başörtülü öğretmeni darp eden zanlıdan şok ifade!
13 Temmuz 2013 / 12:35 Güncelleme: 13 Temmuz 2013 / 12:40

Antalya Konyaaltı ilçesi Pınarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki bir otobüs durakta dün meydana gelen olayda, öğretmen Neziha Şahin'in (30) bir kişinin saldırısına uğramıştı.

Başörtülü öğretmene saldırı

Ağır küfür ve hakaretlere maruz kalan Şahin, daha sonra aynı kişi tarafından darp edilmişti. 3 aylık hamile olan Şahin, hastaneye giderek muayene olmuş, bebekte herhangi bir sağlık sorununa rastlanmamıştı. Olaydan bir gün sonra yakalanan zanlı Gökmen E. (32) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

"Canım sıkıldı yaptım"

Rahat tavırlarıyla dikkat çeken zanlı gazetecilerin 'Neden yaptın? sorusuna 'Canım sıkıldı.' şeklinde cevap verdi.

Saldırganın daha önce de benzer bir olaya karıştığı ve hakkında yakalama kararı olduğu ortaya çıktı. Önceki gün Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Pınarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki durakta otobüs bekleyen Şahin, bir kişinin ağır küfür ve hakaretlerine maruz kalmış, ayrıca darp edilmişti.

İlk vukuatı değilmiş!

Öte yandan, Gökmen E.'nin benzer bir olaya daha önce de karıştığı ortaya çıktı. Gökmen E.'nin daha önce İstanbul'da bir kişiye sözlü saldırıda bulunduğu ve hakkında 'dini değerleri alenen aşağılama' suçundan dava açıldığı belirlendi. Zanlının, bu davadan dolayı hakkında yakalama kararı olduğu öğrenildi.

12:56
 // saçmalamiş
Canim sikildi yaptim, ne demek ya. Yarin başkasinin cani sikilir seni hacemat yapar, utanmaz adam....
14 Temmuz 2013 12:56
kabahat devletin
 // ömer
burda devletin kabahati var.onu daha önce yakalamalıydılar....
13 Temmuz 2013 Cumartesi 17:42
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler