YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkent'te korkutan yangın
Başkent'te korkutan yangın
25 Ocak 2010 08:28
Altındağ'da bir markette çıkan yangın üst katta bulunan dersaneyi de etkiledi. İtfaiye ekiplerinin güçlükle söndürdüğü yangın büyük maddi hasara neden oldu

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bir markette çıkan yangın, güçlükle söndürüldü. Neden çıktığı henüz belli olmayan yangın, marketin üstündeki özel bir dershaneyi de etkiledi. Polis ekipleri tarafından marketin yanındaki binada oturanlar yangınla ilgili uyarıldı.

Aydınlıkevler Kovan Sokak üzerindeki bir marketin dışında bulunan manav reyonundaki boş sandıklar, henüz bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Alevler kısa sürede marketi sarmaya başladı. Bölgede görev yapan polis ekiplerinin fark ettiği yangının kontrol altına alınması için olay yerine itfaiye çağrıldı.

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler yangına müdahale etti. Alevlerden, marketin üstündeki özel bir dershane de etkilendi. Çevredeki binada oturanları uyaran polis, bölgede güvenlik tedbiri aldı.
İtfaiye tarafından güçlükle söndürülen yangın, büyük maddi hasara neden oldu. İtfaiye, yangının çıkış sebebi ile ilgili market içinde ve dışında araştırma yaptı.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler