YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkasına kaçan eşine gül uzattı ama...
Başkasına kaçan eşine gül uzattı ama...
14 Şubat 2013 21:27
Fethiye'de kaçırarak evlendiği eşi başkasıyla kaçınca jandarmaya başvurup yakalanmalarını isteyen gencin, isteği gerçekleşti. 17 yaşındaki eşi ise gönüllü gittiğini söyleyince; gencin Sevgililer Günü’nde aldığı kırmızı gül elinde kaldı.

Fethiye’de yaşayan 25 yaşındaki Soner Elmadibi, kaçırarak evlendiği eşi 17 yaşındaki D.E’nin yaklaşık bir ay önce eşinin başkasıyla kaçtığı iddia edilen evli ve 2 çocuk babası Şenay S. ile kaçtığını öne sürerek jandarma ve polise başvurmuştu.
 
Orman dikim işçiliği yaptığı öğrenilen Şenay S. ile 17 yaşındaki D.E., bir ihbar üzerine Fethiye Emniyet Müdürlüğü Polis Ekipleri tarafından Karaçulha Beldesi Çalıca Mahallesi’nde bir evde yakalandı. Şenay S., polisin aldığı ifadelerin ardından serbest bırakıldı. D.E.’nin Şenay S.’ye hediye kendi isteği ile kaçtığını söylediği öğrenildi. D.E polis tarafından ağabeyi G.M’ye teslim edilirken genç kızın yeniden Şenay S.ye kaçtığı ileri sürüldü.
 
Soner Elmadibi (25), 18 aralık 2011 tarihinde kaçırdığı 28 Ekim 2012 tarihinde ailesinin rızasını alıp, düğün yaparak evlendiği D.E.’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendisine dönmemesinin büyük üzüntüsünü yaşadı. Elinde kırmızı bir gül ile eşini bekleyen Soner Elmadibi, “Bu bizim ilk sevgililer günümüz olacaktı. Birbirimizi severek kaçtık. Bu akşam sahilde bir restaurantta baş başa yemek yiyecektik. Hayallerim boşa gitti. Benim yaşadığım bu olaylar sevenlerin başına hiçbir zaman gelmesin” dedi.
 
Soner Elmadibi’nin yakını olan Cemile Orak da, “Kızımız bizim köylümüzdü. Bize geldiklerinde kızım gibi sevdim. Kucağımda tutmuştum. Ama oğluma büyük acı yaşatıldı" diye konuştu.


İHA

00:11
 // Kenan Akkuş
Aman ne acıklıı.. ne acıklı. Allah beni akıl fukarası yapmasın....
15 Şubat 2013 00:11
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler