YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'ı bekletmiş adamım
Set görevlisiyle trafik polisinin ilginç diyaloğu...
Başbakan'ı bekletmiş adamım
04 Kasım 2009 / 18:27 Güncelleme: 04 Kasım 2009 / 18:27

Muğla'nın Bodrum ilçesinde,  bir film çekimi sırasında trafiğe kapatılan yolda, set amiri olduğu belirtilen bir kişinin trafik polisi ile diyalogunda sarf ettiği sözler şaşkınlık yaşattı.Dizi olduğu belirtilen filmin  bir sahnesinin çekimi için caddenin trafiğe kapatılması, sürücüleri çileden çıkardı. O bölgede sahil bandından geçerken set görevlileri tarafından bir süreliğine geçişlerinin durdurulduğu vatandaşlarda , olup biteni anlamaya çalıştı.
 

Bodrum'da, bir filmle ilgili  çekim yapıldığı ve vatandaşlarında buna   ilgisini  haber yapmak üzere bölgeye basın mensupları da gelirken, set amiri olduğu belirtilen bir kişinin trafik polis memuru ile diyalogunda söylediği sözler şaşkınlık yaşattı.  Yolun araç trafiğine kapatıldığı sırada oluşan konvoyun özellikle gerilerinde, trafik akışının neden durduğunu bilmeyen ve sabırsızlanan sürücüler korna çalmaya başladı. Görevli trafik polisi, korna seslerinin iyice yükseldiği anda ve çekim arasında trafiği rahatlatmak, sürücülerinde iyice çileden çıkmasının önüne geçmek için yolu trafiğe açtı.

Korna seslerinin yükseldiği bir anda yolun trafiğe açılması üzerine sette görevli olduğu belirtilen bir kişi, kendisi araç trafiği akışını durdurmak istedi. Bunun üzerine görevli polis memurunun "Yola atlama" dediği kişi, polis memuruna çekimin sürdüğünü  belirterek araç geçişini durdurmak istedi. Görevli memur söz konusu kişiyi uyararak trafik akışını sağladı. Ancak bu kez set amiri olduğunu söylenen bir   başka görevli polis memurunun yanına geldi. Gelen kişinin polis memuru ile aralarında başlayan diyalogda " Ben başbakanı bile bekletmiş adamım." ifadesini kullanması şaşkınlık yaşattı. "Ben bekletirim" diyen kişi   basın mensuplarının görüntü olmasına da tepki gösterdi.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler