YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakanları buluşturan nikah
Bakanları buluşturan nikah
20 Kasım 2011 23:40
Bakan Akdağ, Bakan Çelik, Bakan Yıldız ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aksu bu nikahta buluştu.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanı Osman Güzelgöz'ün oğlunun düğününde nikah şahitliği yaptı.

Ankara Rixos Otel'de düzenlenen nikah törenine, siyaset camiasından çok sayıda kişi katıldı.

Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanı Güzelgöz'ün büyük oğlu Mahmut Esat Güzelgöz ile Melek Elmas'ın nikah töreni kokteyl ile başladı. Osman Güzelgöz, nikahtan önce yaptığı konuşmada, bugün oğlunu evlendirmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadığını dile getirerek, ''Büyük oğlum, mutluluğa doğru yelken açıyor. Darısı bekarların başına olsun. Bir ömür mutlu olsunlar'' temennisinde bulundu.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın telgraf gönderdiği nikahı, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki kıydı. Nikahın kıyılmasından sonra şahitlik yapan tüm Bakanlar ve AK Parti Milletvekili Gülpınar, ''Şahit oldum, hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, gelin ve damada vermesi için evlilik cüzdanını Bakan Akdağ'a iletti. Akdağ, sekiz senedir Osman Güzelgöz ile çalıştıklarını belirtti. Bugün, Güzelgöz'ün oğlunun evliliğine şahit olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, ''Cenabı Hak, hep mutlu etsin'' diye konuştu.

Evlilik cüzdanını Bakan Akdağ'dan alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aksu da ''Allah, hayırlı uğurlu etsin. Bir yastıkta kocasınlar. Başbakanımızın 'en az üç çocuk' sözünü de hatırlamak isterim. Bir ömür mutluluklar dilerim'' temennisinde bulundu.

Bakan Çelik ise ''Bugün nikahta resmi şahitliğimizi yaptık. En kötü anları, bu an gibi olsun. Başbakanımızın 'üç çocuk' sözünü biz de hatırlatıyoruz. Ancak biz 'üç' dedik, seçim gezilerinde gördük ki, Şanlıurfa '13 anlamış'. Allah hayırlı uğurlu etsin'' diyerek evlilik cüzdanını gelin ve damada verdi. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler