YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bagajda uyurken öldü
Bagajda uyurken öldü
01 Aralık 2009 17:43
Kurban Bayramı tatilinde Karadeniz turuna çıkan bir grubu İzmir'e getiren otobüsün şoförü, bagajda uyurken yaşamını yitirdi.

Kurban Bayramı tatilinde Karadeniz turuna çıkan bir grubu İzmir'e getiren otobüsün şoförü Hüseyin Kaplan (38), bagajda uyurken yaşamını yitirdi. Şeker ve kalp hastası olduğu belirtilen üç çocuk babası Kaplan'ın ölümü, ailesini ve meslektaşlarını yasa boğdu.

Olay, Çamdibi semti 180/1 Sokak 20 numarada bulunan bir turizm şirketine ait otobüsün garajında, saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Bayram tatilinde Karadeniz turuna çıkan grubu İzmir'e getiren 35 AN 7636 plakalı otobüsün şoförü Kaplan, Afyonkarahisar'da bir dinlenme tesisinde, yorgun olduğunu söyleyerek bagajda uyudu. Direksiyona, diğer şoför Şafak Toğan geçerek otobüsü İzmir'e getirdi. Yolcuları indiren Toğan, otobüsü Çamdibi'ndeki garaja çekti. Arkadaşını uyandırmak için bagajı açınca, Kaplan'ın öldüğünü görerek 155 Polis İmdat hattına haber verdi.

Olay yerine giden polis ekibi, belediye tabibini çağırdı. Ölüm raporu vermesi için beklenen doktorun 2 saatte geldiğini iddia eden Hüseyin Kaplan'ın yakınları ve arkadaşları tepki gösterdi. Belediye tabibi, incelemesinin ardından Kaplan'ın ölümünün şüpheli olduğu kanaatine vardı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler