YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Babasıyla çarpışan adam konuştu
Babasıyla çarpışan adam konuştu
22 Ocak 2013 19:45
Karabük-Yenice karayolu üzerinde bulunan tünelde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden otomobil sürücüsü gözyaşları arasında defnedilirken, babasıyla çarpışan kamyon sürücücüsü oğlu ise, “Kurtaramadım babamı” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Karabük-Yenice karayolu 105 metre uzunluğundaki Deligeç tüneli çıkışında Yenice istikametine gitmekte olan Nurettin İncebacak (52) idaresindeki 78 YB 413 plakalı otomobil, hızını alamayarak karşı istikametten gelen Coşkun İncebacak (31) idaresindeki 06 VBE 61 plakalı taş yüklü kamyona çarpmıştı.

Deligeç tüneli girişinde meydana gelen kazada hurda yığınına dönen araçtan ağır yaralı olarak kurtarılan sürücü Nurettin İncebacak kaldırıldığı Karabük Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Otomobil sürücüsü Nurettin İncebacak, Yenice ilçesine bağlı Gökbel köyünde kılınan öğle namazı sonra cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi. Cenaze namazında Nurettin İncebacak’ın yakınları gözyaşlarına boğulurken, babasıyla çarpışan kamyon sürücüsü Coşkun İncebacak, “Ben seyir halindeydim, normal şeridimde tünelden çıkmak üzereyken bir anda araba önüme çıktı, kamyon sarsılmaya başladı ve daha sonra sola yattı. Can havliyle arabadan çıktım. Ben o ana kadar babamın olduğunu bilmiyordum. Tünelin ağzına kadar vardım, araç LPG’liydi ilk anda yanaşamadım. İlk başta arabayı da tanıyamadım. Tekrar geriye döndüm. Arkama baktım arabanın plakasını gördüm o zaman bittim ben. Babamın yanına sağ kapıdan girdim, babamın nabzı atıyordu, nefes alıyordu ‘baba ben geldim kurtaracağım seni’ dedim kurtaramadım babamı. Babamın sol bacağı kırılmıştı demir parçasıyla bağladım. Ambulansı aradım, ambulans 45 dakikada geldi. Karabük daha yakın Yenice’nin ambulansı geldi o yetişti. Ambulansa koyduk hastaneye götürdük. Hastanede ölmüş. Hastaneye vardığımda acile girdim ‘yaşıyor mu?’ dedim ‘yaşıyor’ dediler, yanına yanaştırmadılar. Sonradan gelen ambulanstaki görevli arkadaşlara yalvardım ‘babam ne oldu?’ diye ‘kurtaramadık’ dediler. Babama Allah’ım cennet bahçelerinden bahçe eylesin” diyerek gözyaşların boğuldu.


İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler