YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Babalara ne hediye alınır? 2016 Babalar günü hediye önerileri...
Babalara ne hediye alınır? 2016 Babalar günü hediye önerileri...
16 Haziran 2016 17:55
Babalar gününe sayılı günler kaldı. Bu hafta sonu babalar günü. Babasına hediye almak isteyenler araştırma yapmaya başladı. Babalara ne hediye alınır? Babalar günü hediye önerileri nelerdir? Babalar Günü Hediye Fikirleri En ucuz babalar günü hediyesi fik

 Babalar gününde babanızı mutlu edebilme adına ona güzel hediyeler almanız gerekir. Babalar gününde Babalar Günü Hediyeleri nasıl olmalı? Babalar Günü Hediye Fikirleri En ucuz babalar günü hediyesi fikirleri haberimizde.  Haziran ayına girilmesiyle beraber babalar gününe de az bir süre kaldı. 19 Haziran 2016 tarihinde babalar günü kutlanacak. Babalar gününde babanızın ihtiyaçları doğrultusunda ona güzel hediyeler alabilir ve mutlu edebilirsiniz. 

Babalar günü yaklaşırken en çok merak edilen konular arasında babalar günü hediyesi ne alınır diye merak ediliyor. Babalar gününde babanızı mutlu edebilme adına ona güzel hediyeler almanız gerekir. En yaratıcı babalar günü hediye fikirleri ve babaya ne hediye alınır soruların cevabı Ajans Haber'de. Haziran ayına girilmesiyle beraber babalar gününe de az bir süre kaldı. 19 Haziran 2016 tarihinde babalar günü kutlanacak. Babalar gününde babanızın ihtiyaçları doğrultusunda ona güzel hediyeler alabilir ve mutlu edebilirsiniz. Babanızın çok seveceği kişiliğine ve karakterine uygun uzun yıllar kullanabileceği özel hediyeler yapıtabilirsiniz. En parlak babalar günü hediye önerileri, Babalar günü hediye almanın püf noktaları detaylarıyla haberimizde.

BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ - BABAYA NE HEDİYE ALINIR?

Haziran ayının gelmesiyle babalar günü de yaklaştı. Babalar günü bu hafta Pazar günü kutlanacak. Herkes şimdi babama ne hediye alabilirim diye düşünüyor.

En pratik babalar günü hediyesi tavsiyesi bu sayfada olacak.Babanıza  babalar gününde, ihtiyaçları doğrultusunda şık ve kullanışlı bir hediye seçebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ;  Babanıza kişiye özel cüzdan, kravat, kol saati, gömlek vs. gibi özel eşyalar satın alabilirsiniz. .Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır ve günümüze kadar devam etmektedir. Her Haziran ayının üçüncü haftasında kutlanır ve Pazar gününe denk gelir İşte babalar günü hediye alternatifleri bol seçenek imkanı ile Ajans Haber'de.

BABALAR GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Babanıza özel tasarımlı şık bir "Yüzük" alabilirsiniz.

Babanızın adını taşıyan "Bileklik" satın alabilirsiniz.

Tablolar alabilir, evinizin veya ofisinizin duvarına monte edebilirsiniz.

Teknoloji ile yakından ilgilenen babalar için cep telefonu ve tablet uygun olabilir

Kişisel bakımına özen gösteren babalar için traş seti ve parfüm tercih edilebilir.

Erkeklerin vazgeçilmezi ayakkabı ve şık bir saat babanız için güzel bir hediye.

Klasik hediyelerden vazgeçemeyenler için gömlek ve pantolon.

Babanıza şık bir kol saati alabilirsiniz.

Babanızın portesini yaptırabilirsiniz.

Babanıza ofis hediyeleri satın alabilirsiniz.

Babanıza her daim sizi hatırlatacak fotoğraf çerçevesi yapıtrabilirsiniz.

Özel bir cüzdan, kartlık vs yaptırabilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ TARİHİ

Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd'un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar Haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon'ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler