YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baba oğul aynı kaderi paylaştı
Afyonkarahisar'da bir kişi eşi birlikte trafik kazası geçirerek, 17 yıl önce babasının öldüğü yerde hayatını kaybetti.
Baba oğul aynı kaderi paylaştı
01 Şubat 2010 / 16:39 Güncelleme: 01 Şubat 2010 / 16:52

Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden 2 kişinin baba ve annelerinin de aynı yerde 17 yıl önce kaza yaptıkları öğrenildi. 

Edinilen bilgiye göre; Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında, Yaşar Yaman idaresindeki 03 RD 506 plakalı otomobil, Sinanpaşa ilçesi İsmet Attila Bulvarı orta refüjte bulunan elektrik direğine çarptı. Kazada, sürücü Yaşar Yaman (54) ile otomobilde bulunan eşi Sebahat Yaman (47) hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Yaman çiftinin, bağ evlerinden, ilçedeki evlerine dönerken kaza yaptığı öğrenildi. Kaza sonrası Yaşar Yaman'ın kullandığı araç hurdaya döndü. 

Yaşar Yaman ve eşi Sebahat Yaman'ın kaza yaptığı yerde 17 yıl önce Yaman ailesinin babası Ahmet ve annesi Emine Yaman'ın da kaza yaparak hayatını kaybettikleri öğrenildi. 17 yıl önce eşi ile birlikte motosiklet ile ilerlerken aynı bulvarda bağ evinden dönerken kaza geçiren Ahmet ve Emine Yaman hayatlarını kaybetmişti. 17 yıl aradan sonra Yaman ailesinden Yaşar ve Sebahat Yaman'da hayatlarını kaybettiler. İHA

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler