YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baba ile oğul su kuyusunda ölü bulundu
Baba ile oğul su kuyusunda ölü bulundu
Baba ile oğul su kuyusunda ölü bulundu
23 Mart 2008 / 11:00 Güncelleme: 23 Mart 2008 / 00:00

Antakya'nın Dikmece köyünde çalıştıkları tarladan dönmeyen baba ile oğlu, tarladaki su kuyusunda ölü ve birbirine sarılmış halde bulundu. 
 


Alınan bilgiye göre, Antakya'ya bağlı Dikmece köyü Çiftlik mahallesindeki tarlalarına giden baba Hamza Zorman (50) ile oğlu Günay Zorman'ın (25) eve dönmemesi üzerine, yakınları aramaya çıktı. Köylüler ve yakınları, baba ile oğlunun cesetlerini tarlada bulunan 15 metre derinliğindeki kuyuda buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen Jandarma ekipleri, baba ile oğlun cesetlerini kuyudan çıkartmak için Sivil Savunma'dan yardım istedi. Kuyuya inen Sivil Savunma ekipleri baba ile oğlun cesetlerini birbirlerine sarılı halde buldu. Yaklaşık 3 saat süren kurtarma çalışması sonucu önce baba Hamza Zorman'ın, ardından oğlu Günay Zorman'ın cesedi kuyudan çıkartıldı. Baba ile oğulun cesetleri çıkartılırken yakınları sinir krizleri geçirdi. Jandarma, baba oğulun yakınlarını sakinleştirmeye çalıştı.

 

Baba ile oğulun cesetleri, Antakya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Baba oğulun ölüm nedenleri yapılacak otopsi ile tespit edilecek. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler