YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayna Grubu'na mahalle baskısı
Ayna Grubu'na mahalle baskısı
29 Aralık 2014 19:00
Yavuz Bingöl, Uğur Işılak, Hülya Avşar ve daha bir çok sanatçı gibi Başbakan'a şarkı hazırlayan Erhan Güleryüz de mahalle baskısına maruz kaldı. Sosyal medyada yalan ve iftiralarla linç kampanyası başlatıldı.

Yavuz Bingöl, Hülya Avşar ve Tuğçe Kazaz'ın ardından bu sefer de Ayna grubu mahalle baskısına maruz kaldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun seçimde kullanması için “Kiziroğlu Mustafa Bey” adlı türküyü yeniden uyarlayan grup, sosyal medyada adeta linç edildi. Bazı siteler Ayna'nın Ahmet Kaya'ya çatal fırlatan ekipte olduğunu yazdı.

Bazıları ise Kiziroğlu türküsünün de yer aldığı albümdeki iki şarkının çalıntı olduğu iddiasında bulundu. Ayna grubu, aralarında sanatçıların da yer aldığı aynı kesim tarafından yalakalık, yandaşlık ve fırıldaklıkla itham edildi. Kiziroğlu müziğinin 1999 yılında kendileri tarafından yapıldığını belirten MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural da AK Parti'yi hırsızlıkla suçladı.

MHP, Recep Tayyip Erdoğan'a cumhurbaşkanlığı seçimini kazandıran Uğur Işılak'ın 'dombra'sı için de aynı iddiada bulunmuştu. Işılak da mahalle baskısına maruz kalmıştı.

Şükür Allah a
 // Zulfikar
bakın işte, maskenin arkasında hoşgörü delisi yapmacık plastik sırıtmalarını arka planını gösteren Allah a hamd olsun. Kendisinden olmayanı saf dışı etmeye çalışanların ta kendileri. ...
29 Aralık 2014 Pazartesi 19:42
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler