YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayasofya'da Kadir Gecesi Sürprizi
Binbir aydan daha hayırlı Kadir Gecesi'nde Ayasofya'da Kur'an'ı Kerim ve Ezan sesleri yükselecek. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'in de konuk olacağı programda, Ramazan'ın manevi atmosferinin zirveye ulaşacak.
Ayasofya'da Kadir Gecesi Sürprizi
30 Haziran 2016 / 13:25 Güncelleme: 30 Haziran 2016 / 13:29

Diyanet TV ekranlarında seyircisi ile buluşan sahur programı Bereket Vakti, “Bin aydan daha hayırlı” Kadir Gecesinde de Ayasofya’da olacak.

MEHMET GÖRMEZ KATILACAK

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'in de konuk olacağı programda Görmez, İslam dünyasının içinden geçtiği bu süreçte, geceye ilişkin çok değerli bilgiler paylaşacak.

KUR-AN'I KERİM OKUNACAK

Eşsiz rahmet ve mağfireti bünyesinde barındıran, duaların, tövbe ve yakarışların karşılıksız kalmadığı, Ramazanın manevi atmosferinin zirveye ulaşacağı bu kutlu Gece’de, Ayasofya’da Kur'an'ı Kerim tilaveti okunacak.

Gecede ülkemizin en seçkin Kur’an okuyucuları ve Uluslararası Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında derece alan hafızlar, Kerim Kitabımız Kur’an’ı okuyacak, tekbir ve salatü selamlar Ayasofya’nın kubbelerinde yankılanacak.

EZAN İLE SON BULACAK

Fatih Koca ve ekibinin, tekbir ve salat-ı selam’lar ile gecenin neşvesini artıracağı Program, Fatih Koca’nın Ayasofya’dan okuyacağı ezan ile son bulacak. Program Ali Bektaş’ın sunumuyla 2 Temmuz saat 00.30’da başlayacak.

 

HABER7

 // Ömer
her köşe başında yalınayak aç ve sefil diinci oldukça, hergün müslümanların katledilmesi devam etitği bir ortamda halen şatafatlı iftarlar ve israflar devam ettikçe Kâ'be de namaz kılmışsız ibadet etmişsiz bu davranış Mevsimlik Müslümanlıktan öteye gitmez. Ankara garında katledilenlerde insandı atatürk havaalanında katledilenler karşısında bu ne hassasiyet ey siyonist uşağı abd ve ab ? Biz yutmadık bu ahlaksızlığınızı....
30 Haziran 2016 18:33
hemen bayram namazını da kılalım
 // hursit dilaver
ucundan kıyısından yavaş yavaş inşallah...yahu varın bir erkeklik yapalım da BAYRAM NAMAZINI AYASOFYADA KILALIM.o yunan sefirine de kapak olsun.var mısınız. tam fırsatı. ayasofya açılırsa ULKENİN USTUNDEKİ BEDDUA KALKACAK. bediuzzaman da ısrarla bundan bahseder.yabancı gavurun değil, bizim gavurların tepesi atacak şimdi. ama ulan yeter be..kılın bir bayram namazı da duşman çatlatın.zaten AB ile papaz olduk.bizimkileri boş verin değmez.AMA DUNYAYA BİR MESAJ OLUR.GERİSİNİ RABBİMİZ HALLEDECEKTİR....
30 Haziran 2016 Perşembe 17:41
 // Oguz
Ayosofya acilsin artik, cok bekledik, orasi bizim ibadetgahimiz, ezanlar yükselsin arsa....
30 Haziran 2016 16:36
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler