YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atatürk gezi parkında
Atatürk gezi parkında
09 Haziran 2013 16:21
Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken emekli eğitimci Necdet Bardak, Gezi Parkı’na gelerek eylemcilere destek verdi. Bardak, “Taksim olayları bir birikimin sonucu. Burada sadece bir görüşe mensup insanlar yok” dedi.

Bursa’da yaşayan ve Cumhuriyet’in kurucu Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile dikkat çeken emekli eğitimci Necdet Bardak, Gezi Park’ı eylemlerine destek için İstanbul’a geldi. Gezi Parkı’nı gezen Bardak, eylemcilerle fotoğraf çektirdi.
 
Atatürk’e benzerliği ile ilgili ilginç anılarının bulunduğunu söyleyen Bardak, kendisinin de bu benzerliğe alıştığını ifade etti.
 
Atatürk ile ilgili çeşitli projelerle görev aldığını ifade eden Bardak, “Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda hareket eden, o benlikte yaşayan bir insanım. Bundan da gurur duyuyorum” dedi.
 
Taksim’de yaşanan olayları da değerlendiren Necdet Bardak, “Taksim olayları bir birikimin sonucudur. Burada bir görüşe mensup gruplar yok. Sadece Taksim’de değil, Türkiye’nin her yerinde bu olaylar yaşanıyor. Bu olayların başlangıcının sebepleri oldukça fazla” şeklinde konuştu.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler