YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aslan bakıcısı ölümden döndü
Amerika'da hayvanat bahçesinde bir aslan bakıcısına işte böyle saldırdı. 200 kiloluk aslandan canını zor kurtaran bakıcı tedavi altına alındı. Dehşet anlarına tanıklık eden bir turist kamerasıyla yaşananları an be an kaydetti.
Aslan bakıcısı ölümden döndü
09 Eylül 2010 / 11:53 Güncelleme: 09 Eylül 2010 / 12:09

ABD'de hayvanat bahçesindeki bir aslan, bakıcısına saldırdı. Bacağından ısırılan bakıcı, olaydan yaralı kurtuldu. Olay anları, amatör bir kameraman tarafından saniye saniye görüntülendi.

Las Vegas Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda, yaklaşık 200 kiloluk bir aslan bakıcısına saldırarak bacağını ısırdı. Bir turist tarafından çekilen görüntülerde, aslanın bakıcının bacağını ısırdığı ardından da diğer bakıcının devreye girerek saldırgan aslanı uzaklaştırmaya çalıştığı görülüyor. Diğer bakıcının yardımı sayesinde canını kurtaran bakıcı, kafesin dışına çıkmayı başardı. Görgü şahitleri, kafesin ses geçirmez camdan yapıldığı için çığlık duymadıklarını ancak bakıcının acı çektiğinin anlaşıldığını ifade etti.

Ohio'daki bir hayvanat behçesinin yöneticilerinden Jack Hanna'ya göre aslan saldırmadı sadece biraz 'sertçe' oyun oynamak istedi. Bacağından ısırılan bakıcının tedavi altına alındığı, iyileştikten sonra işine döneceği açıklandı.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler