YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Askere gidecekken ölüme gitti
Askere gidecekken ölüme gitti
22 Kasım 2009 20:19
Eskişehir'de 5 gün sonra vatani görevine başlayacak genç, kendisi için düzenlenen asker eğlencesi dönüşü yaşamını yitirdi.

Sabah saatlerinde Eskişehir’in Orhangazi Mahallesi Karacaşehir köyü girişinden geçen Porsuk Çayı'na devrilen bir otomobil olduğunu gören vatandaşlar polisi arayarak olayı haber verdi.

Emniyet güçleri ile İl Sivil Savunma Müdürlüğü su altı arama, itfaiye ve 112 Acil servis ekipleri bölgede önlem aldı.

Yapılan incelemede Porsuk Çayı'na devrilen 26 EY 892 plakalı otomobilde 2 ceset olduğu belirlendi. Cesetler otomobilden çıkarıldıktan sonra acı gerçek ortaya çıktı. Bölgeden geçen Karacaşehir köyü sakinleri cesetleri teşhis etti.

Cesetlerin, Karacaşehir köyünde dün akşam kendisi adına düzenlenen asker eğlencesine katılan ve 5 gün sonra birliğine teslim olacağı öğrenilen 20 yaşındaki Emre Hasözlü ile 10 gün önce evlenen yakını 30 yaşındaki Ersin Yontuç'a ait olduğu belirlendi.

Eğlence dönüşü kent merkezindeki evlerine giderken Ersin Yontuç'un kullandığı otomobilin Porsuk Çayı'na devrilmesi sonucu meydana gelen kazayı sabah saatlerinde öğrenen iki gencin aileleri olay yerine geldi. Baygınlık geçiren bazı aile fertlerini, yakınları ve bölgedeki ekipler sakinleştirmeye çalıştı.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler