YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Arkadaşımı öldürüp denize attım'
Zonguldak’ın Kozlu ilçesi limanında bulunan balıkçı barınağı inşaatında çalışan bir işçi, “Arkadaşımı öldürüp, cesedini denize attım” ihbarı üzerine gözaltına alındı. Denizde arama çalışmaları başlatıldı.
'Arkadaşımı öldürüp denize attım'
01 Ocak 2013 / 19:43 Güncelleme: 01 Ocak 2013 / 20:10

Edinilen bilgiye göre, Zonguldak’ın Kozlu ilçesi limanında bulunan balıkçı barınağı inşaatında çalışan Z.G. polisi arayarak; “Arkadaşım E.İ’yi öldürüp, cesedini denize attım” diye ihbarda bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri Z.G.’yi gözaltına aldı. Daha sonra Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı deniz polisi dalgıçları ile olay yeri inceleme ekipleri Z.G.’nin gösterdiği yerde arama çalışması başlattı. Öldürüldüğü iddia edilen E.İ.’nin cesedine ulaşamadı.
 
Polisin olayla ilgili tahkikata devam ettiği bildirildi.

İddia asılsız çıktı

Zonguldak'ta, bir kişinin, alacak verecek nedeniyle arkadaşını öldürdüğünü ve cesedini denize attığını iddiası asılsız çıktı.
    
Kozlu beldesinde ikamet eden Z.G, 155 Polis İmdat hattını arayarak beldede bulunan balıkçı barınağının mendireğinde alacak verecek meselesi yüzünden tartıştığı arkadaşı Ekrem İ'yi öldürdüğünü ve cesedini denize attığını ileri sürdü.
    
İhbar üzerine polis ekipleri tarafından Z.G, gözaltına alındı.
    
Zanlının iddiasıyla harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubesi ekipleri, Kozlu sahilinde denize girerek ceset aradı. Bu arada asayiş ve sivil polis ekipleri de mendirekte arama yaptı.
  
 Ekipler, tüm arama çalışmalarına rağmen cesede veya herhangi bir cinayet bulgusuna ulaşamadı.
    
Gözaltına alınan Z.G'nin emniyetteki sorgusunda olayı kurguladığını, kalacak yerinin olmadığını söylediği ve bunun üzerine böyle bir şey yaptığını söylediği öğrenildi.
   
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler