YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'ın acı günü
Arınç'ın acı günü
30 Mart 2010 18:09
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın acı günü.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Antalya'nın Alanya ilçesinde, bu sabah hayatını kaybeden dayısının oğlu Necati Yönet'in cenaze törenine katıldı.

Karayoluyla Ankara'dan Alanya'ya gelen Arınç, önce Necati Yönet'in evine giderek, eşi ve çocuklarına başsağlığı diledi. Bir süre taziyeleri kabul eden Arınç, akrabalarıyla da görüştü.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç daha sonra Hacı Memiş Camisi'nde kılınan cenaze namazına katıldı. Cenaze törenine Bülent Arınç'ın ağabeyi Yıldıray Arınç, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, belde belediye başkanları, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Yardımcısı Tahsin Aktı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, bazı siyasi partilerin ilçe yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Cenaze töreninde en ön safta duran Arınç'ın oldukça üzgün olduğu gözlendi. Yönet'in cenazesi, namazın ardından Alanya Belediye Mezarlığı'nda toprağa verildi. Arınç, cenazenin defni sırasında Necati Yönet'in mezarı başında bir süre oturdu.

Arınç'ın, Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan dayısının oğlu evli ve üç çocuk babası Necati Yönet (63), yaklaşık altı aydır tedavi gördüğü kanser hastalığı nedeniyle bu sabah vefat etmişti. AA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler