YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antrenmanda sürpriz evlenme teklifi
Antrenmanda sürpriz evlenme teklifi
13 Mart 2013 14:38
Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor oyuncusu Gamze İyisu, antrenman sonrası sürpriz evlilik teklifi aldı.

Homend Antakya Belediyesi Bayan Basketbol takımının menajerliğini yapan Erdal Oktay, Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor oyuncusu Gamze İyisu’ya (24), antrenman sonrası sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Antakya’dan Kastamonu’ya gelerek, Araç Belediyespor’un Atatürk Spor Salonu’ndaki antrenmanını izleyen Erdal Oktay, antrenmanın bitmesinin ardından sahaya inerek, iki hafta önce ayrıldığı kız arkadaşı Gamze İyisu’ya sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Sürpriz evlilik teklifi karşısında büyük şaşkınlık yaşayan başarılı sporcu Gamze İyisu, daha sonra erkek arkadaşının bu teklifini kabul etti ve dakikalarca birbirlerine sarıldılar.

Sürpriz evlenme teklifi sonrası açıklamada bulunan Gamze İyisu, erkek arkadaşı Erdal Oktay ile üniversiteler arasında oynanan Hentbol müsabakalarında tanıştıklarını belirterek, o zamanlar sadece ‘merhaba’laştıklarını kaydetti. Bir müddet sonra ayrı kaldıklarını belirten İyisu, yıllar sonra Erdal Oktay’ın ağabeyinin hakemlik yapması nedeniyle tekrar sahalarda görüşme imkanı bulduklarını belirtti. Bunun üzerine iki yıl önce üniversite takımının maçları sırasında ilişkilerinin başladığını aktaran İyisu, Oktay’la aradaki mesafe nedeniyle sadece maç dönemlerinde görüşebildiklerini söyledi.

Erkek arkadaşıyla iki hafta önce ayrıldıklarını ifade eden İyisu, “Hiç bir şekilde görüşmüyorduk. Kastamonu’ya gelişi benim için sürpriz oldu. Hiç haberim yoktu. Takımla tanışacağını biliyordum ama buraya geleceğini tahmin etmiyordum. Evlilik teklifi aldım, çok heyecanlıyım, çok mutluyum” dedi.

Erdal Oktay (26) ise uzun zamandır aklında olan evlenme teklifinin, bu ayrılık sürecine denk geldiğini ve Gamze İyisu’yu bir türlü unutamadığını kaydetti.

Sürpriz teklif için Hatay’dan Kastamonu’ya geldiğini anlatan Oktay, “Gamze hentbolu çok seviyor. En güzel evlenme teklifinin de hentbol sahasında olacağını düşündüm. Bu yüzden hentbolcu arkadaşlarının önünde evlilik teklifinde bulundum. Çok mutluyum” diye konuştu.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler