YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anneme ne alabilirim ya da anneme ne yapabilirim? 2016
Anneme ne alabilirim ya da anneme ne yapabilirim? 2016
06 Mayıs 2016 17:53
Anneler günü için geri sayım başladı. En güzel anneler günü hediyesi için araştırmalarda başladı. Anneme ne alabilirim ya da anneme ne yapabilirim? 2016 anneler için en güzel hediye seçenekleri haberimizde.

Anneler günü için en güzel hediye önerileri araştırmaları başladı. Anneler günü 8 Mayıs'ta kutanacak. siz de annenesize hediye almak ya da hediye yapmak istiyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz. En güzeli değişik, anneler günü hediye önerileri haberimizde.Anneme ne alabilrim ya da anneme ne yapabilrim? İşte bu soruların cevabı...

 Anneler Günü hediyeleri, anneler gününde anneye alınacak hediye önerileri ve fikirleri, hediye fiyatları gibi ayrıntılı bilgiler haberimizde. 

Annemize hediye almak yerine kendimizde el emeği göz nuru birşeyler yapabilirz. Anneye verilecek hediyelerin listesini sizler için oluşturduk. Öncelikle her anne en başta çocuğundan sağlık, huzur, mutluluk, sevgi ve saygı bekler. 

Anneler günü hediyesi fiyatları ne kadar ve neler olabilir birçok kişi tarafından merak edildi. Anneler günü hediyeleri 2016 yılı detayları haberimizde.

Annelerimize duyduğumuz minnetimizi ve sevgimizi göstermek için anneler günü hediyeleri arasından en güzel olanını seçip almak isteriz. Sahip olduğumuz en değerli varlıklarımız olan anneler için anneler günü hediyesi fiyatları da hediyeye göre farklılık göstermektedir.

Anneler Günü ne gibi hediyeler alabiliriz? Annelere özel alınabilecek hediyelerden birkaçı. Annemize alacağımız küçücük bir hediye onlar için büyük önem taşır. Annemize ona olan sevgimizi göstermemizin bir nişanesi olarak hediyeleri şunlardan seçebilirsiniz;
 
1) Buket Çicek
2) Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler)
3) Küçük Ev Aletleri
4) Züccaciye, Mutfak Eşyaları
5) Giyim Eşyası6) Takılar (Kolye, Küpe, Saat.. vb.)
7) Fotoğraf Çerçevesi8) Duvar Saati
9) Annelere Özel Ödül Plaketleri (yılın annesi, yıldızım sensin vb.)

Anneler Günü hediyeleri olarak sadece bir çiçek bile yetebiliyor. Sadece bununla yetinmek istemeyenler için de birbirinden güzel anneler günü hediyesi bulunuyor. Anneler günü hediyesi neler olabilir diye soranlar ve hem ucuz hem de güzel bir hediye almak isteyenler giyimden mutfak eşyasına, takıdan ev aletlerine kadar birçok hediye alabilir. Anneler günü hediyesi fiyatları da alınacak hediyelere göre değişiyor.

ANNENİZİN ZEVKİNE GÖRE HEDİYE ÖNERİLERİ

GELENEKSEL ZEVKLERİ OLAN ANNELERE

Geleneksel şeyler yapmaktan hoşlanan mesala; komşularıyla çay kahve günleri düzenlemekten zek alan, çeşit çeşit yemek yemeye bayılan geleneksel bir anneniz varsa ona güzel bir yemek kitabı veya çay-kahve takımı gibi hediyeler alabilirsiniz.

HAYATIN HER AŞAMASINDA MÜKEMMELİYETÇİ VE STRESLİ BİR ANNENİZ VARSA

Herşeyin bir düzen içerisinde  olmasını sık yorulan, stresli, mükemmeliyetçi ve içi rahat durmayan bir anneniz varsa onun için seçebileceğiniz en güzel hediye kolunuza takıp bir otelin spasına götürmek olacaktır. Ya da kendi başına gidebileceği bir yenilenme seansı da  hediye edebilirsiniz. Evde kullanmak için renk renk, hoş kokuku, yatıştırıcı sabunlar, kremler ve banyo köpükleri de annenize alabileceğiniz alternatif hediye seçenekleri arasında.

TAM BİR TASARIM DÜŞKÜNÜ ANNENİZ VARSA BU HEDİYELER TAM ONUN İÇİN 

Anneniz tam bir düşkünü ise onun için alabileceğiniz en özel heiyeler arasında beğendiği tasarımcıların parfüm, çanta, ayakkabı gibi ürünlerinden alacağınız özel tasarım hediyeler olacaktır. 

SPOR TUTKUNU ANNELERE ÖZEL PARÇALAR

Eğer anneniz spor salonundan çıkmayan tam bir spor tutkunu ise ona alabileceğiniz en özel hediye onu spor yaparkenb kullanabileceği eşyalardan oluşabilir. Zamanının çoğunu arkadaşlarıyla yüzmeye, yürümeye gitmeye ayıran anneniz için Spor çantası, eşofman takımı, ayakkabılar ya da termal taytlar en güzel ve özel hediye seçenekleri arasında yer alacaktır. 

Annenizi mutlu etmeniz çok kolay

Annenizi mutlu etmek için ne yapabilirim diye soruyorsanız çok fazla seçeneğiniz var demektir. Anneler karşılıksız seven varlıklar olduğu için çocuklarından gelecek her türlü güzel şey onları mutlu etmek için yeterli olacaktır.

Annenizi mutlu etmek için en basitinden başlamak gerekirse onlara ne kadar çok sevdiğinizi anlatın. Kelimeler parayla değil ve tükenmeyecek de…Bu yüzden annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Çok olmasa da ona “seni seviyorum anne” demeniz bile yeterli olacaktır.

İkinci olarak annenize bir demet çiçek alın. Hiç olmadı tek bir adet gül alın. Bakın görün ne kadar çok sevinecek.

ANNELER GÜNÜ HAKKINDA BİLGİLER
Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gün. Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa'nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

ABD'de Anna Jarvis'in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler