YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da korkutan patlama
Başkentte bir apartmanın garajında tinerciler tarafından ateşe verildiği iddia edilen motosikletin benzin deposunda meydana gelen patlama, mahalle sakinlerinin panik dolu anlar yaşamasına neden oldu.
Ankara'da korkutan patlama
25 Aralık 2012 / 21:34 Güncelleme: 25 Aralık 2012 / 21:42

Öveçler Mahallesi'nde bir apartmanın garajında tinerciler tarafından ateşe verildiği iddia edilen motosikletin benzin deposunda meydana gelen patlama, mahalle sakinlerinin korkulu anlar yaşamasına neden oldu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri garajda meydana gelen yangını söndürdü. Olaydan etkilenen mahalleli ise ambulansa bindirilerek sakinleştirildi.
 
Polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı belirtildi.
 
Olayın meydana geldiği apartmanın kapıcı dairesinde oturan Sevim Palabıyık, "Kapıcı dairesinde otuyorum. Baktım ki ses var, geldim dumanlar çıkıyordu. İnsanların sesini duydum. Evime daha giremedim, garajın içi su dolmuş" şeklinde konuştu.
 
Apartman sakini Zeynel Aytaç ise, "Tinerci çocuklar dün de gelmişlerdi, bugün tekrar gelmişler. Bagajdaki koltuklardan başlamış yangın, o koltuklarda otururken ateş yakmışlar. Yangın böyle başlamış. Tam yanında da araçlar olduğu için motosiklet patlamış" dedi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler