YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alev alev yanmaktan son anda kurtuldu: VİDEO
Yanan otomobilin içinden atladı ama hala yanıyordu. Nasıl mı kurtuldu? İşte o görüntüler
Alev alev yanmaktan son anda kurtuldu: VİDEO
22 Temmuz 2009 / 16:07 Güncelleme: 22 Temmuz 2009 / 00:00

Mersin'de alev alev yanan bir otomobilde bulunan biri kadın iki kişi otomobilin camından atlayıp yanmaktan son anda kurtuldu.


Güvenlik görevlileri camdan atladıktan sonra yanmaya devam eden kadının üzerindeki alevleri yangın tüpü ile söndürdü. İki kişinin yanarak yaralandığı tüm bu yaşananlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.


Edinilen bilgiye göre, özel bir şirkette çalışan Mehmet Aldemirler kuzeni Hülya Saran ile 33 TH 425  plakalı otomobiline Müfide İlhan Mahallesi'nde bulunan sanayi sitesindeki bir petrol istasyonundan gaz aldı. Daha sonra 156. caddeye çıkan ve 100 metre ilerleyen otomobilin içi gaz sızıntısı nedeniyle bir anda alev aldı.


Alevlerin arasında kalan sürücü Aldemirler ile kuzeni Saran kapının açılmaması nedeniyle otomobilin penceresinden atlayarak ölümden döndü.


Pencereden çıktıktan sonra yanmaya devam eden ve korkudan güvenlik şirketinin bürosuna sığınan Saran'ın üzerindeki alevlere güvenlik görevlileri yangın tüpü ile müdahale etti. Alevler arasında kalan otomobil ise başka bir iş için oradan geçmekte olan itfaiye ekipleri tarafından hemen söndürüldü.


Tüm bu yaşananlar ise güvenlik şirketine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Vücudundan yanıklar oluşan sürücü Aldemirler, ambulansla Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, Saran ise Toros Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.
Kanalahaber.com

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler