YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahtapot değil limon
Ahtapot değil limon
24 Mart 2013 22:51
Mersin’in Silifke ilçesinde ahtapot şeklini alan limon görenleri şaşırtıyor.

Silifke’de kırtasiyecilik yapan Mehmet Ali Barı, evinin bahçesinde ki topladığı limonlar içerisinde ahtapot şekline benzer limon gördü. Önce hayretler içerisinde ne olduğunu anlayamayan Barı, dalından kopardığı ahtapota benzeyen limonu evine getirdi.
 
Daha sonra limonu alarak kırtasiye dükkanına götürdü. Dükkanına gelen müşterilerine ve arkadaşlarına ahtapota benzeyen limonu gösteren Mehmet Ali Barı, dükkanın uğuru olsun diye ahtapota benzeyen limonunu dükkanında sergiliyor.
 
Müşterilerinin ahtapota benzeyen limonu ilk gördüklerinde bu duruma inanamadıklarını belirten Mehmet Ali Barı, “Evimin önünde ki limon bahçesinden limon toplarken Ahtapota benzeyen limonu gördüm. Dalından kopararak dükkanıma getirdim. Müşterilerim ve arkadaşlarıma ilk gösterdiğinde limon olduğuna inanamadılar. Çünkü bire bir ahtapota benziyordu. Herkes limon olduğuna inanamıyorlar. Ben de artık uğur getirsin diye limonu dükkanımda saklıyorum” dedi.
  Ahtapota benzeyen limonu ilk gördüğünde şaşkınlığını gizleyemediğini belirten Müşteriler ise, “Görünüş itibari ile ahtapotu andıran limonu ilk gördüğümüzde şaşkınlığımızı gizleyemedik. Hayatımızda ilk defa böyle bir limon görüyoruz. Ahtapota benzeyen limonun ötekilerinden farklı oluşu bizi çok şaşırttı” diye konuştular.

İHA

Etiketler: , ,
23:40
 // Kenan Akkuş
İşte reankarnasyonun kanıtı!... Rahmetli Ahtapot Paul'un ruhu, bu limona geçmiş. Olay bitmiştir. Bari bozulmadan, bir kaç maç tüyosu alabilsek....
24 Mart 2013 23:40
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler