YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağabeylerinin kafasını kopardı
Kırıkkale'de şizofreni hastası genç dehşet saçtı... Bir arada yaşayan 3 şizofreni hastası kardeşten en küçüğü ağabeylerini önce bıçakladı sonra kafalarını koparttı
Ağabeylerinin kafasını kopardı
12 Kasım 2009 / 14:27 Güncelleme: 12 Kasım 2009 / 14:27

Kırıkkale'de şizofren hastası olduğu belirtilen bir kişi, A. Narin (32) metruk bir evde birlikte yaşadığı kendisi gibi hasta olan ağabeylerini bıçakla öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Kırıkkale'nin Bahçelievler Mahallesi'nde metruk bir evde çevre sakinlerinin ve bir derneğin yardımları ile yaşayan ve şizofren hastası olduğu bildirilen A. Narin (32), aynı evi paylaştığı ve kendisi gibi şizofren hastası olan Vahit Narin (38) ile Ali Narin'i (35) uyudukları sırada bıçaklayarak öldürdü.

Akşam saatlerinde mahallede otomobil tekeri ile oynayan 3 kardeş daha sonra eve girdiler. Komşularının verdiği yemeği yiyen kardeşler daha sonra uykuya daldı. Gece saat 02.00 sıralarında aniden cinnet getiren Ayhan Narin uykudaki ağabeyleri Ali ve Vahit'i eline geçirdiği bıçakla önce çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı sonra kafalarını koparttı.

A. Narin, daha sonra evlerinin bulunduğu mahalledeki polis merkezine giderek ağabeylerini öldürdüğünü söyledi. Önce zanlının söylediklerine inanmayan, ancak olay yerine gelen polisler Vahit ve Ali Narin'in cesedini buldu.

Yapılan incelemede A. Narin'in ağabeylerini evde ekmek bıçağı ile öldürdüğü tespit edildi. Şizofren Hastası A. Narin, gözaltına alındı.

Vahit ve Ali kardeşlerin cesetleri Cumhuriyet Savcısı'nın talimatı ile Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler