YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağabeyini ve babasını bıçakladı
Ağabeyini ve babasını bıçakladı
20 Şubat 2010 15:22
Kayseri'de evlerinin en küçük kardeşi olan 15 yaşındaki çocuk, tartıştığı ailesinden önce ağabeyini daha sonra babasını bıçakladı...

Kayseri'de evlerinin en küçük kardeşi olan 15 yaşındaki çocuk, tartıştığı ailesinden önce ağabeyini daha sonra babasını bıçakladı.

Edinilen bilgiye göre olay, Kazım Karabekir Mahallesi Ahmet Gazi Ayhan Bulvarı üzerinde bulunan bir evin bahçesinde meydana geldi. Baba H.K. (48) ve ağabeyi M.K. (25) ile tartışan S.K. (15) sinir krizi geçirerek tartışmaya başladı. Mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile ağabeyi M.K. (25)'yı karnından ve göğsünden bıçaklayarak yaraladı. Olay yerinde bulunan ve tartışmayı durdurmak için aralarına giren baba H.K.(48)'yi de kolundan bıçaklayan M.K. daha sonra çaresiz bir şekilde ağabeyinin yerde kanlar içinde kıvrandığını izledi.

Yaptığı hatadan dolayı pişman olan ve polislerin ekip otomobili içerisinde ağlayan M.K. olayı işlediğinden dolayı pişman olduğunu belirtti.

Olay yerine geç geldiği gerekçesiyle 112 Acil Servisi'ne arayarak sinirlenen baba H.M.'yi polis ekipleri sakinleştirdi.
Ambulans ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil servisine kaldırılan 2 yaralının tedavisinin sürdüğü öğrenilirken polisin olay ile ilgili soruşturma başlattığı kaydedildi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler