YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'dan üzücü bir haber daha
Adana'dan üzücü bir haber daha
24 Ocak 2011 08:14
Duş almak için banyoya giren iki kardeş bir daha çıkamadı. Sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen kardeşler tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.

Adana'da, şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen iki kardeş hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Yüreğir ilçesine bağlı Geçitli beldesinde oturan ve ameliyat olan dedelerini ziyarete giden Merve Leman Avanoğlu (13) ve Müzeyyen Avanoğlu (11) duş almak için girdikleri banyoda şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Yakınları tarafından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi ve Adana Devlet Hastanesine kaldırılan kardeşler yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kardeşlerin cenazelere incelenmek üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürdüğü bildirildi.
AA

Neşe teyzelerinin gülleri
 // neşe güvenmez
Küçük fidanlarım büyümeden kırıldılar canımın içiydi onlar ...büyümelerinde komşum selda ya yardım ettiğim için içim rahat gönlüm huzurlu . mervem ölmeden 3 saat önce ölümden kabirden korkuyorum orası buz gibi değilmi neşe teyze demişti bende korkma kızım iyilere bişey olmaz demiştim megerse bunlar son konuşmalarımızmış.siz beni çok etkilediniz , aklım başımdan gitti naptığımı bilmez oldum benim melek olup uçan kumrularım elvede....
25 Ocak 2011 16:26
mahallenin gonca gülleri
 // şifa güvenmez
O gün son bakışıymış bana Merve'min bana son gülüşü bana bir daha gülmeyecegini bilseyim keşke.... o gün müzeyyen'ime uzun uzun bakmıştım bir daha göremicegimi bilseydim keşke...sizler melek olup uçarken tutamamışlar...arkanızda bıraktıklarınızı görseniz... sizler mahallenin açmadan solan gonca gülleri sizleri asla unutmayacaz ... ikizlerini tek bırakan melekler elveda elveda.......
25 Ocak 2011 15:58
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler