YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da rüzgar çatıyı uçurdu
Adana'da rüzgar çatıyı uçurdu
22 Mart 2013 19:30
Adana’nın Kozan ilçesinde kısa süre etkili olan şiddetli rüzgar, bir evin çatısını uçurup elektrik tellerinin üzerine attı.

Akşamüzeri başlayan ve kısa bir süre etkili olan şiddetli rüzgar, bir evin çatısını uçurup elektrik tellerinin üzerine attı.
 
Kadirli Caddesi üzeri Aşağı Çarşı caddesinde bulunan bir evin çatısında bulunan çinkolar cadde üzerinde kurulu bulunan Pazar esnafının gözleri önünde elektrik tellerinin üzerine düştü.
 
Olay sonrası Çevrede elektrikler kesilirken polis çevrede önlem aldı. Bir polis memurunun  “Arkadaşlar demirlere dokunmayın, elektrik olur demesi üzerine bazı vatandaşlar ve pazarcı esnafı işlerini bırakarak TEDAŞ görevlilerinin gelmesini beklediler.
 
Pazarcı esnafları yaptıkları açıklamalarda aniden bir rüzgarın çıktığını belirterek evin çatısında bulunan çinkoları alıp elektrik tellerinin üzerine attığını ve elektriğin kesildiğini söylediler. Bazı esnaflar ise; “Mal ve can kaybının olmayışının büyük şans olduğunu yağmurun yağması ile birlikte pazarcı esnafının çoğunun iş yerlerini toparlayıp evine gittiklerini yoksa büyük bir facia olabilirdi .”dediler.

İHA

Etiketler: , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler