YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Açılım diyorlar, açıldım"
Şehit haberlerini soyunarak protesto eden vatandaşa polis müdahale etti
"Açılım diyorlar, açıldım"
19 Haziran 2010 / 16:22 Güncelleme: 19 Haziran 2010 / 16:24

Eskişehir'de terör örgütünün Hakkari'de gerçekleştirdiği saldırılarda 10 askerin şehit olduğunu öğrenen bir kişi, tepkisini çırılçıplak soyunarak gösterdi.  
 

A.B. (46), terör örgütü PKK'nın Hakkari'de gerçekleştirdiği terör saldırılarında 10 askerin şehit olduğunu öğrenince  Atatürk Anıtı'nın önünde soyunarak olayı kendince protesto etti.

Demokratik açılım politikalarının vatandaşa zarar verdiğini iddia eden A.B., "Açılım diyorlar. Hakkari'de bir günde 8 askerimiz şehit oldu. Aha ben de açıldım" diyerek üzerinde ne var ne yok çıkardı.  
 

Valilik önüne gelen polis olaya müdahale etti. İHA

dogru yere tepki vermek
 // sinan
30 yila yakin teröre karsi mücadele veriliyor bu ülkede.gariban vatandasin cocuklari ölüyor sonra, teröre lanet ,kani yerde kalmayacak,tek bir terörist kalincaya kadar mücadelemiz devam edecek gibi laflarla 26 yil geride kaldi.Bu mücadelede bu isin sorumlulari isini dogru yaptimi yapmadimi hic konusulmadi, benim bildigim hic kimse ne görevden alindi nede istifa etti.Peki hic kimsenin sucu yoksa bu basarisizligin aciklamasini kim yapacak?Asker kani üzerinden bazi odaklar isler ceviriyo...
21 Haziran 2010 15:47
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler