YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acılı baba böyle bayıldı!
Acılı baba böyle bayıldı!
01 Temmuz 2013 19:38
Beyoğlu Sütlüce sahilinde bulunan 2 aylık bebeğin kimliği tespit edildi. Olay yerinde cesedi teşhis eden baba bebeğinin başucunda baygınlık geçirdi.

Sütlüce sahilinde gezintiye çıkan vatandaşlar tarafından bulunan 2 aylık bebeğin kimliği tespit edildi. Baba Erol A., olay yerine gelerek bebeği teşhis etti. Cesedin kendi bebeğine ait olduğunu gören baba, 2 aylık bebeğinin başucunda bayıldı. Bebeğin annesi Sultan Suna A. ise polise verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle gözaltına alındı. Sultan Suna A. polise verdiği ifadesinde, sabah saatlerinde bebeği ile birlikte Eyüp Sultan Camii’ne gittiğini bu sırada lavabo ihtiyacı için bebeğinin bir kadına teslim ettiğini söyledi. Sultan Suna A.’nın, “Lavaboya girecektim. Bu sırada orada bulunan bir kadın bebeğini bana bırakabilirsin dedi. Bende ona güvendim bıraktım. Ama çıktığımda ne bebeğim vardı ne de kadın” dediği öğrenildi.

Ancak polis, kadını verdiği çelişkiler bilgiler ve ifadeleri nedeniyle şüpheli sıfatıyla gözaltına aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler